Komunie / Chrzciny

 Chrzciny/Komunia

Chrzciny – to jedno pierwszych, najważniejszych wydarzeń w życiu rodziny.

Dlatego przyjęcie wydane z okazji uczczenia chrztu dziecka wymaga wielu wyzwań ze strony rodziców i całej rodziny. Nasz lokal na zorganizowanie przyjęcia – chrzciny - posiada dwie niezależne sale: sala na chrzciny na parterze jest większa i pomieści do 60 gości, natomiast lokal na mniejszą ilość osób, bardziej kameralne chrzciny w restauracji – mieści do 35 osób. W naszej restauracji w Łomiankach i okolice, Warszawa 4 km – zaaranżujemy Państwu wspaniałe chwile po tak ważnym rodzinnym wydarzeniu jak chrzciny, przy smacznym jedzeniu, miłej i fachowej obsłudze.

Komunia święta - to kolejne, ważne wydarzenie w w życiu katolickim dziecka i rodziny

Restauracja to idealne miejsce na zorganizowanie nie tylko uroczystego przyjęcia z okazji chrzcin, ale także komunii. Czy to chrzciny czy komunia – oba te wydarzenia wymagają sporo przygotowań organizacyjnych. Dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby przyjęcie komunijne w lokalu czy chrzciny w restauracji w Łomiankach odbyło się na najwyższym poziomie i standardzie. Przyjęcie organizujemy w formie: niedrogi obiad na chrzciny, obiad komunijny lub dłuższe przyjęcie komunijne, chrzciny
Mamy dla Państwa przygotowane trzy warianty menu na chrzciny lub menu na komunię w naszej restauracji Łomianki i okolice.

 

 Klasyczna Restauracja na chrzciny, komunię - Warszawa i okolice.

 Zapraszamy do drugiego naszego obiektu Perłowy Dwór , który położony jest w odległości 37 km lub 30 minut jazdy samochodem.

kominia, chrzciny restauracja Arina Łomianki

www.perlowydwor.pl

 

 

Skontaktuj się z nami

Godziny otwarcia :

Środa - Piątek

13:00 - 21:00

Sobota 11:00 - 22:00 Niedziela 11:00 - 22:00
Poniedziałek i wtorek do uzgodnienia na życzenie klienta

Kontakt:
email: rezerwacje@arina.pl telefon: 577 414 100

05-092 Łomianki ul. Dolna 77

facebook

Wyznacz Trasę