Przyjęcia weselne - obiady uroczystości i imprezy weselne

 Klasyczna Restauracja na Wesele - Warszawa i okolice.

 Zorganizujemy dla Państwa jeden z najważniejszych dni w życiu. Zaaranżujemy wymarzone wesele w naszej restauracji w okolicach Warszawy, w pobliskich Łomiankach.
Zorganizujemy kameralne przyjęcie weselne, a także większą uroczystość do 70 osób. Restauracja na wesele Łomianki i okolice posiada dwie klimatyzowane sale weselne: sala na przyjęcie weselne do 55 gości na parterze i kameralna sala na małe wesele na piętrze dla 35 osób.
Klasyczny wystrój restauracji na wesele pod Warszawą podkreśla dostojność i powagę każdej uroczystości weselnej. Nasz personel pomoże dobrać wykwinty wystrój stołów na wesele, a wspólnie ustalimy menu weselne w restauracji. Niezależnie, czy to tradycyjne przyjęcie weselne czy też kameralny, uroczysty obiad weselny - Restauracja zapewnia indywidualne podejście dla Państwa potrzeb, aby w pełni dopasować się do Państwa wymarzonego wesela.
Zorganizujemy ślub na terenie naszego obiektu, w pobliżu fontanny, a po uroczystości zaślubin – przyjęcie weselne w restauracji.

Zapewnimy Państwu prawdziwą elegancję wesela w Restauracji w bliskiej odległości w Łomiankach,  Warszawa tylko 4 km.

Restauracja, lokal na wesele na wyłączność Łomianki, okolice Warszawy.

Przy organizacji wesel powyżej 70 os. zapraszamy do drugiego naszego obiektu Perłowy Dwór, który położony jest w odległości 37 km lub 30 minut jazdy samochodem.

www.perlowydwor.pl

Skontaktuj się z nami

Godziny otwarcia :

Środa - Piątek

13:00 - 21:00

Sobota 11:00 - 22:00 Niedziela 11:00 - 22:00
Poniedziałek i wtorek do uzgodnienia na życzenie klienta

Kontakt:
email: rezerwacje@arina.pl telefon: 577 414 100

05-092 Łomianki ul. Dolna 77

facebook

Wyznacz Trasę