Spotkania biznesowe Konferencje Grupy

Organizacja imprez i konferencji dla firm Łomianki, Warszawa.

Nasza restauracja, sala bankietowa w Łomiankach jest doskonałym miejscem do organizacji spotkań biznesowych, firmowych, grupowych. Restauracja na spotkanie firmowe, lokal posiada dwie sale: sala bankietowa o eleganckim wystroju na spotkanie biznesowe, konferencję, na 60 osób (parter) oraz sala na piętrze dla 35 osób – dzięki czemu jest to idealny lokal na zorganizowanie konferencji połączonej z uroczystym obiadem, lunchem czy kolacją.
Obiady firmowe w restauracji dla grup, elastycznie dostosowujemy na potrzeby małych imprez firmowych z okolic Warszawy, Łomianki Dąbrowa. jak i dla każdej zorganizowanej grupy.

Restauracja, sala na imprezy firmowe  Łomianki – Dąbrowa, Warszawa w odległości 4 km.

 

Nasza restauracja, sala bankietowa stosuje standard na wyłączność po wcześniejszym uzgodnieniu dla grup na spotkania firmowe, biznesowe, imprezy firmowe, konferencje Łomianki i okolice.

 Przy organizacji spotkań firmowych, biznesowych, konferencji powyżej 70 os. zapraszamy do drugiego naszego obiektu Perłowy Dwór, który położony jest w odległości 37 km lub 30 minut jazdy samochodem i posiada bazą noclegową.

www.perlowydwor.pl

Restauracja na spotkanie firmowe firmowe łomianki

Skontaktuj się z nami
 

Kontakt:
email: rezerwacje@arina.pl

telefon: 577 414 100

            577 415 100

05-092 Łomianki

ul.Dolna 77

facebook

Wyznacz Trasę